Kategorie

Zadaj pytanie farmaceucie


Zobacz nas na facebooku

Regulamin

  1. Właścicielem apteki internetowej delta-pharm.pl jest:

  APTEKA DELTA-PHARM Piotr Burakowski, Elżbieta Burakowska Spółka Jawna Oddział w Krakowie

  ul. Krowoderskich Zuchów 14
  31-272 Kraków

  NIP: PL6761015509
  REGON: 350791418-00038
  KRS: 0000254954
  Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
  Kapitał zakładowy: 400 000 PLN w pełni wpłacony

  ZEZWOLENIE NA PROWADZENIE APTEKI: FA.KR.8240-Z-199-177/2002KONCESJA APTEKI DELTA-PHARM: PDF rozmiar: 420 KB

  Tel.  801 000 665
  Tel.  (12) 661 29 00
  Fax. (12) 661 29 01
  e-mail: info@delta-pharm.pl

 2. Wszystkie produkty sprzedawane w aptece internetowej delta-pharm.pl zostały dopuszczone do obrotu na terytorium RP, posiadają oznaczenie producenta lub importera, wymagane znaki zgodności z odpowiednimi przepisami prawa oraz zostały nabyte od uprawnionych podmiotów zgodnie z obowiązującymi przepisami.
 3. Apteka internetowa delta-pharm.pl oferuje zgodnie z prawem jedynie leki dostępne bez recepty.
 4. Ceny wszystkich produktów podane są w złotych polskich [PLN] i są cenami brutto, zawierającymi podatek VAT. Zamieszczona oferta wraz z podanymi cenami obowiązuje do czasu jej odwołania.
 5. Podstawowym warunkiem złożenia zamówienia jest wypełnienie i wysłanie elektronicznego formularza zamieszczonego na stronie internetowej delta-pharm.pl. Wypełnienie i wysłanie formularza oznacza zgodę na postanowienia niniejszego regulaminu. Apteka internetowa delta-pharm.pl prosi o potwierdzenie złożonego zamówienia za pośrednictwem poczty elektronicznej [potwierdzenie linka dotyczącego zamówienia, wysłanego przez Biuro Obsługi Klienta apteki internetowej delta-pharm.pl, będącego jednocześnie powiadomieniem o przyjęciu zamówienia]. Nie potwierdzone zamówienia nie będą realizowane. Apteka zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień z niepełnymi danymi lub z danymi budzącymi wątpliwości.
 6. Nasi klienci mają zagwarantowaną pełną ochronę danych osobowych zgodnie z obowiązującym prawem oraz wykorzystanie tych danych osobowych wyłącznie w celach informacyjnych i do realizacji zamówień. Zapewniamy także możliwość korekty lub usunięcia wprowadzonych danych. Baza danych naszych klientów jest strzeżona zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych i została zgłoszona do Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych [GIODO].
 7. Towary zakupione w aptece internetowej delta-pharm.pl dostarczane są kupującemu wraz z paragonem fiskalnym lub fakturą VAT w terminie od 1 do 3 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia i dokonania zapłaty przez Kupującego [decyduje data uznania środków na rachunku apteki internetowej delta-pharm.pl w przypadku wykonania przelewu bankowego w systemie tradycyjnym lub autoryzacji płatności on-line przez firmę pośredniczącą w płatnościach to jest First Data Polska S.A., al. Jerozolimskie 92, 00-807 Warszawa (PAYEEZY).
 8. Przy wyborze płatności tradycyjnym przelewem pieniądze należy przelać na konto w ALIOR BANK S.A.  o numerze:

  89 2490 0005 0000 4600 8392 8268

 9. Zamówienia są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS oraz Poczty Polskiej. Koszt wysyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS wynosi 19,90 PLN, a paczki pocztowej biznesowej 7,90 PLN.
 10. Koszty dostawy ponosi Kupujący. W przypadku, gdy zamówienie przekracza wartość 199 PLN Kupujący nie ponosi kosztów dostawy pod warunkiem, że nie odstąpi od umowy (dotyczy paczki pocztowej biznesowej). Bezpłatana dostawa kurierem UPS jest dostępna w przypadku gdy wartość zamówienia przekracza 300 PLN.
 11. Apteka internetowa delta-pharm.pl nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia dostaw spowodowane wadliwą pracą firmy kurierskiej.
 12. W przypadku nie zrealizowania zamówienia z winy Klienta na przykład: podania błędnego adresu, nieuzasadnionej odmowy odbioru zamówionego towaru - bez oświadczenia o odstąpieniu od umowy itp. Apteka internetowa delta-pharm.pl zastrzega sobie prawo obciążenia Klienta kosztami transportu zamówienia, a w przypadku produktów, których sprzedaż po nie udanej próbie dostarczenia produktów jest już nie możliwa - również kosztami tych produktów.
 13. W przypadku odbioru osobistego towarów zakupionych w aptece internetowej delta-pharm.pl nie są doliczane koszty wysyłki, a Zamawiający ma możliwość wyboru płatności: on-line, tradycyjny przelew lub gotówka przy odbiorze w aptece
 14. Kupujący we własnym interesie powinien zapoznać się z ulotką dołączona do opakowania. W razie potrzeby Kupujący może zasięgnąć porady farmaceuty, wysyłając e-mail na adres:apteka@delta-pharm.pl
 15. Opisy produktów oferowanych w aptece internetowej służą celom informacyjnym oraz do identyfikacji produktów. Opisy produktów mogą posiadać formę skróconego opisu. Przed użyciem należy zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania, a w razie wątpliwości skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
 16. Produkty na zdjęciach mogą różnić się od oferowanych w sprzedaży. Zmiany mogą wynikać na przykład z: wprowadzenia nowych opakowań, zmian ilościowych zawartości opakowań lub braku produktów promocyjnych.
 17. Apteka internetowa delta-pharm.pl zastrzega sobie możliwość sprzedaży jednemu podmiotowi artykułów w ilości przekraczającej 10 sztuk danego asortymentu, a także informuje, że nie prowadzi sprzedaży oferowanych produktów do dalszej odsprzedaży.
 18. Zwroty i reklamacje są przyjmowane w ciągu 14 dni od otrzymania przez Państwa zamówionych produktów (bez śladów użytkowania, w oryginalnych opakowaniach) w formie pisemnej [listem poleconym] lub elektronicznej [e-mail:] z zachowaniem wymogów dotyczących produktów leczniczych i wyrobów medycznych, które to mogą być zwracane do apteki wyłącznie z powodu wad jakościowych lub niewłaściwego ich wydania. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie na adres apteki internetowej delta-pharm.pl zakupionego towaru w stanie niezmienionym. Zwrot należności nastąpi w terminie 5 dni roboczych od daty otrzymania zwrotu na wskazane konto bankowe przez Kupującego, po potrąceniu całkowitych kosztów przesyłki. Koszty przesyłki w przypadku odesłania towaru ponosi strona Kupująca, a Apteka internetowa delta-pharm.pl informuje, że nie będzie przyjmowała przesyłek przesłanych za pobraniem.
 19. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki, powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego (reklamacyjnego) sporządzonego w obecności kuriera firmy UPS.
 20. Po otrzymaniu przez aptekę internetową delta-pharm.pl paczki z uszkodzonym lub uszkodzonymi produktami i uznaniu reklamacji, zostanie wysłany nowy produkt lub nastąpi zwrot równowartości uszkodzonych produktów na podany przez Państwa nr konta bankowego.
 21. W przypadku nie uzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy Zamawiającego apteka internetowa delta-pharm.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności.
 22. Treść niniejszego regulaminu jest chroniona prawami autorskimi.